Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős segítséget kérek mert...

Sürgős segítséget kérek mert nem tudom hogyan kell törölni az elittárs profilom?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék később fizetgetni érte így talán törölnöm kéne de nincs még kész a profil teljesen mert magyar ország irányítószámát kéri vagy mit de a városom irányítószámát nem fogadja el. Mit tegyek? A lényeg hogy nem akarok fizetni
2015. szept. 5. 16:43
 1/4 -=CRYstal=- ***** válasza:
11%

1 ha nem regisztrálsz ilyen sz@rokra nincs ilyen gond

2 az ország száma nem eggyezik az irányítószámoddal

3 ha egyszerűen lesz@rod az egészet és nem lépsz be egy idő után törlik inaktivitás miatt

4 ha olvasni nem tudsz,vagy nem érted mit olvasol,miért nem egy értelmes ember társaságában csinálod az ilyen regeket?

2015. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 papagenou ***** válasza:
az alap szolgáltatásért nem kell fizetni tudtommal. csak a prémium szolgáltatásokért.
2015. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 papagenou ***** válasza:
úgy van, ahogy mondtam. alapvetően nem kell fizetni érte, csak ha a prémium dolgokat is akarod.
2015. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az alap dolgokkal nem mész semmire sem. Még üzenetet sem tudsz küldeni, ami szerintem kész vicc.

Az ok, hogy fizetős a dolog, de ennyire korlátozni az egészet szerintem szánalmas.

2015. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!