Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lejár a UPC hűségnyilatkoza...

Ha lejár a UPC hűségnyilatkozatom, akkor ugyanannyit kell fizetnem utána?

Figyelt kérdés
Vagy többet? Meg ilyenkor bármikor felbonthatom a szerződést,igaz?

2015. szept. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A hűség azt jelenti, hogy lekötöd magad a szolgáltatónál 1 vagy 2 évre például. Mivel ilyen hosszú távon elkötelezed magad mellettük, bizonyos kedvezményekben részesülsz. Kvázi akciós csomag például. Na már most, ha lejár a hűséged, akkor is ugyanannyit kell majd fizetned. Ha viszont a lejárat előtt bontod fel a szerződést, akkor meg kell fizetned a csomagban található készülékek árát is. Nem kis összeg
2015. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

A legtöbb szolgáltatónál úgy van, hogy a hűségidő lejárta után az összeg marad, de semmi nem köt már hozzájuk olyan értelemben, hogy most már bármikor felmondhatod a szerződést.

De azt azért nézd meg, nem valami akciós szerződés volt-e, mert azok általában csak hűségidővel akciósak.

Az én szolgáltatómnál is így van: újra és újra meg kell hosszabbítanom az 1 éves hűségidőt, mielőtt még lejárna, mert enélkül nem érvényes az akció, és jóval többet kellene fizetnem.

2015. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok. Pontosabban meg van állapítva az igénybe vett kedvezmény mértéke minden csomagnál. Nálam például külön a vezetékes telefon, kábelinternet és televízió. Azt a kedvezményt kell megfizetned, ha felbontod a szerződést.
2015. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is lejárt többször és csak annyit vettem észre hogy minden hónapban emelkedett pár száz forintot a számlám.Amikor ezer Ft felett jártam akkor mentem be és kérdeztem meg hogy mi ez az emelkedés? mire ők- lejárt a hűségnyilatkozata.

Igen ilyenkor felbontható a szerződés következmények nélkül.Ha megnézed a csomagdíjjukat mindig az új belépőknek van egy rakás kedvezmény ezért évente hol a feleségem hol én kötünk újat, elején még végigjátszottuk a box ill. a modem cserét ma már ráuntak marad minden csak papíron megy tovább. Így mindenki jól jár nekik is megvan a statisztikájuk nekem is megvan a kedvezmény.

2015. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!