Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Reggel, mikor beléptem a Facebookomra, akkor kiadta azt a kis ablakot, hogy "Kérjük, hogy végezz el egy biztonsági ellenőrzést.".Először képeket adott ki néhány ismerősömről, de mivel ez egy olyasmi szerepjátékos profil volt, ezért nem is nagyon ismertem ott az embereket, akik bejelöltek.(persze, az ő profiljuk is a szerepjátékhoz kötődött, olyat nem jelöltem vissza aki nem olyan, avagy furcsának találtam a profilját.)

Megcsináltam azt a felismerős valamit, de nem igen találtam el őket.

Most, hogy újra akartam próbálni, ezt az ablakot adja ki: [link]


Nem tudom most mit tegyek, tudnátok segíteni?Már több órája várakozom, mert azt hittem, hogy arra utal az az óránkénti limit túllépése...

( Egyébként, nem hinném, hogy a nevem miatt csinálta ezt az fb, mert az igazit használtam, csak a vezetéknevem volt kitalált.)



2015. szept. 7. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!