Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookra feltöltött képekkel...

Facebookra feltöltött képekkel lenne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Tehát van több olyan képem is amiket nem én töltöttem fel, viszont be vagyok rajtuk jelölve. Az idővonalamon látszódnak de ha a fényképek mappákban keresem őket nem találom.

Van valamilyen módszer rá, hogy ezeket a képeket a fényképes mappámban is megtalálhassam? Valahogy át lehet őket rakni?



2015. szept. 7. 20:35
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
Mivel -mint írod is- nem te töltötted fel őket, logikus, hogy nincsenek benne a te mappádban. Annak a személynek a képei között keresd, aki feltöltötte. Onnét aztán lemásolod, majd átrakod a saját képeid közé is. Illetve tulajdonképpen, amikor látod a képet, elvileg onnét is le tudod másolni. Persze előtte nem árt megbeszélni az eredeti tulajdonossal, nehogy reklamáljon érte.
2015. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!