Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van az egyik gépemen egy...

Asdbyentomi kérdése:

Ha van az egyik gépemen egy ÁNYK (nav program) program amit használtam és teli van adatokkal és át szeretném vinni egy másik gépre amin szintén van egy ÁNYK de még teljesen üres ezt hogy tudnám megtenni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akkor a mappákban lévő fájlokat átmásolod.


.abevjava mappát keress a gépeden

2015. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha onnan mindent átmásolok se találja meg azt irja hogy más felhasználo név volt az elözön ahol az adatokat tároltam
2015. szept. 8. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:

C:\Users\felhasználó\abevjava


itt keresd, a sima abevjava mappát, mert van egy olyan is ami előtt egy pont van de neked nem az kell.


a felhasználó itt értelemszerűen a te géped felhasználóneve

2015. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak ezt az egy mappát kell átmásolnom?
2015. szept. 8. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
mentesek mappában?
2015. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen vannak ott dolgok
2015. szept. 8. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
nem, hanem mindent, ráadásul a letöltött üres nyomtatványokat - bár azt később letöltheted - a Nyilvános felhasználó alatt találod ugyanúgy a abevjava mappában
2015. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindent átmásoltam de nem találja az meg az ÁNYK a dolgaimat mert egy másik felhasználo nev aatt futott eddig a program
2015. szept. 8. 20:56
 9/12 anonim ***** válasza:
mentéseket is másold be. Nekem nem változott a felhasználónevem és nem kaptam hibaüzenetet amikor átmásoltam, nem tudom hogy miért köti be a Windows felhasználónevet az állományhoz... igaz aki ezt a xar ÁNYK programot írta, nem is akarom megérteni a logikáját.
2015. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi
2015. szept. 8. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!