Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit ajanlotok egy 15evesnek...

Mit ajanlotok egy 15evesnek netbook, notebook, vagy asztali gép?

Figyelt kérdés
Kb csak internetezesre kéne. 80 ezer körül

2015. szept. 11. 17:20
 1/9 Molyolo ***** válasza:
100%
Ha nem magadnak lesz meg kell kérdezni tőle hogy mit is szeretne.
2015. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ha csak netezésre kellene én ajánlanék még megfontolásra egy nagyobb kijelzőjű tabletet is. Manapság úgy is az a sláger.

De ha mindenképpen ragaszkodsz a felsoroltakhoz, akkor egy notebook lesz a jó megoldás szerintem.

2015. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Netbookot teljesen kizarhatod a listabol.
2015. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a netbook műfaj már kihalt, ilyesmire tökéletes egy Chromebook és nem is fog szétesni fél éven belül.


[link]

2015. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Chromebook sem igazán jó, kevés dologra jó, én egy használt üzleti laptopot ajánlok
2015. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Kb. csak internezezésre" tökéletes egy Chromebook, de valóban jobban járna egy használt üzleti géppel.
2015. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó állapotú, raklapokon behozott, használt francia céges gépek, a boltban rátelepítenek magyar Windows-t.

[link]

2015. szept. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ultrabook, de valóban jobb lenne neki egy régebbi laptop, amin van mondjuk 2gb ddr2 ram, pentium duakl core proci, stb, és ha rárakat egy linux mintet, akkor nagyon jól jár. Mondjuk nézz fel ide: [link]

És akkor emellé egy okostelefon suliba, máris meg van oldva a probléma.

2015. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] Szerintem ez egy jó választás, persze ha nem zavar a német bill. Emellé veszel egy olcsóbb okostelót, esetleg ezt: [link]
2015. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!