Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Asus laptopon nincs Wifi?

Asus laptopon nincs Wifi?

Figyelt kérdés

Win7et telepitettem ra, viszont wifi abszolut nincs. Ha bemegyek a vezetek nelkuli halozatokba akkor ott is azt irja h nincs beallitva... Viszont nem tudok vele kezdeni semmit.

Driver problema vagy hiany lehet?



2015. szept. 15. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Valszeg driver.

G.

2015. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyártó oldalról leszeded a Wifi driver-t.

Asus.com-ról.

2015. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Adtak hozza telepitolemezt. Feltelepitettem a realtek lan, wlan drivert, de semmi. Sot, nem is tudom hogy kell bekapcsolni. Alul a talcan egy piros x-et ir az internetnel.
2015. szept. 15. 16:22
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Laptop típusonként különbözik, de a legtöbbnél valami módon ki- illetve be lehet kapcsolni a wifit. Régebben volt rá külön kapcsoló, újabban billentyűzetről, általában valamelyik funkció billentyűvel lehet.

Vagy az fn billentyűvel együtt megnyomva, vagy önmagában. Általában egy kis adótorony szerű ikon jelzi.

2015. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi nem jelzi. Csak repulogep mod van. Viszont ugyanilyen laptopja van haveromnak aki win8at telepitett ra. Nala mar elso bekapcsolasnal jelezte a wifit.
2015. szept. 15. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a Win8-ban más/újabb driverek is vannak.

G.

2015. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Az Asus -ok újabban nem is támogatják a Windows 7 -et. Driver sincs hozzájuk az Asus oldalán.
2015. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!