Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mi a jó büdös franc vatera-n?

Ez mi a jó büdös franc vatera-n?

Figyelt kérdés

Szerkeszteni szerettem volna a leírást, de állandóan ezt írja ki ma:

[link]


Mit vezettek már megint ezek a majmok?



2015. szept. 17. 12:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Buta vagy, mint a föld. Mert nem tudod értelmezni az itt leírtakat.
2015. szept. 18. 09:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Te agyoniskolázott, azért írta ki ezt a hibát, mert a szállítási beállításoknál be volt jelölve korábban, hogy személyes átvétel. Már a települést is be kell írni mostantól. Stimmt? De nem is értem, hogy érthetetlen hülyéknek miért is irogatok...
2015. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy milyen buta vagy. Elmondom utoljára, hogy megértse az IQ2-es agyad: személyes átvételről szó se volt soha, pont emiatt soha sem volt bejelölve és még tervben se volt.
2015. szept. 19. 11:30
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor én is leírom, utoljára: Módosítottam az egyik hirdetésem, ahol nem volt személyes átvétel bejelölve soha és nem írta ki ezt a hibát. Módosítottam egy másik aukciómat, ahol már korábban be volt jelölve, hogy személyes átvétel, tovább akartam menni, és jééé milyen meglepő megjelent a hiba... Akkor ki is a hülye? jah te... Én befejeztem...
2015. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha neked be volt jelölve a személyes átvétel, és a kérdezőnek nem (leírta), abból hogyan következik, hogy hülye a kérdező?
2015. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha nincs bejelölve, akkor nem jön elő ez a hiba... ennyi
2015. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem volt bejelölve és ez jött elő, de már javították elvileg a hülyeségüket. Úgy tűnik nincs pénzük béta tesztelésre vagy nagyon amatőrök dolgoznak ott.
2015. szept. 19. 16:48
 18/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!!!

Remélem nem fogok tőled soha semmit venni a vaterán! A legjobb lenne ha törölnéd magad! Nincs igazad! Hirtelenfelindulású kis swnkiházi vagy! Szép napot!

2015. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!