Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik megoldás az internetin...

Létezik megoldás az internetingadozásomra?

Figyelt kérdés
Már másodszor járt itt a upc szerelő a rendszerben náluk nincs hiba. A gépemet már újratelepítettem háromszor, programban mindenhol állítgattam de egyszerűen felmegy 29MB/s-re a letöltés torrentbe majd vissza 10-15MB/s. Eddig nem giganetem volt de elvileg tudja az alaplapom. Speedtest alapján megvan a netaebessèg amit kapok a upc-től. Mit próbáljak még meg?
2015. szept. 18. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor mekkora is a valós letöltési sebességed? amúgy ez jellemző náluk hogy nálad keresik a hibát miközben " jól tudják hogy náluk van csak cseszik meg csináltatni "
2015. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet kliens beállítási hiba is, pl. portnyitás hiánya miatt, de megpróbálhatod másik torrentprogrammal is, mert nekem is sokszor hiába van több száz seed is, alig akar menni pl. qBittorrentben, uTorrentben meg jól megy ugyanaz.
2015. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a letöltési teszt viszont jól mér ki akkor nincs hiba.. de kétlem hogy a kérdezőnél az megfelelne az elvárt sebességnek.
2015. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sok torrent klienst próbáltam de nemjó. Windows és osxen is próbáltam.

240es fiber power net. Ami ugyye 29MB/s kellene hogy legyen mint minden más upcsnek akinek ez a net van.

Lehet a lan csatlakozómmal gond az alaplapon? Lehet veszek egyet aquaban.

2015. szept. 18. 09:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Speedtest alapján jó. És amire felugrik sebességre a torrentben az lenne a normális és elvárt de visszaesik és stagnál.
2015. szept. 18. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
De azt tudod, hogy a torrent (is) annyival jön/megy amennyivel akar, nem pedig mindig maxon? Meg az, hogy hirtelen felugrik, az csak egy pillanatnyi sebesség, ami nem feltétlenül valós, aztán beáll a valós szintre.
2015. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Viszont szervízesek is mondták hogy macon kéne mennie. :/
2015. szept. 18. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, neked Internet-kondenzátor kell, az kiszűri ezeket a hullámzásokat.


[link]

2015. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve, az is könnyen lehet, hogy a HDD-d nem bírja azt az adatmennyiséget külön kezelni. Okés, hogy az alaplap fogadja, és a CPU feldolgozza a csomagokat, de azokat le is kell menteni, ha pedig nem tudja, akkor visszaveszi a sebességet.
2015. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!