Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy YouTube csatorna letörlése...

Egy YouTube csatorna letörlése után miért nem tudok bejelentkezni másik csatornába?

Figyelt kérdés

Volt két youtube csatornám, be akartam állítani egy profilképet csak mindig a másodlagos profilra(amit később csináltam) töltötte fel, de én nem azt akartam használni és letöröltem. Utána megpróbáltam bejelentkezni a régi profilomba de nem engedi.

ezt írja ki:

Sajnáljuk, de a YouTube adatait törlése során nem jelentkezhetsz be a YouTube fiókodba. Próbálkozz újra később.

valakinek volt már ilyen aki tud benne segíteni? tudom hogy az első válasz az lesz hogy próbálkozzak később de remélem nem veszett el az eredeti profilom.


2015. szept. 19. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Két különálló Google fiókon futó Youtube csatornáról van szó? Akkor ilyennek nem kellene történnie, mert független fiókok.


Viszont lehetséges úgy is létrehozni egy másodlagos csatornát, hogy mindkettő ugyanazon a Google profilban fut, az egyik lehet egy régi G+ migráció előtti önálló csatorna, míg a másik egy G+ oldalon futó csatorna.

Ezzel a módszerrel lehet a csatornádat fantázianév alatt futtatni G+ oldalként, míg a saját személyes csatornád a neved alatt futhat G+ profilként.

Ezt pedig úgy látod, hogy bejelentkezés után a jobb felső sarokban ugyanazon e-mail cím alatt két csatorna választható. Ha ezek közül az egyik törölted, akkor az 1 fiókhoz tartozik, és ezért nem jelentkezhetsz be amíg tart -> várnod kell.

2015. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!