Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft kontomban, hogyan...

Microsoft kontomban, hogyan tudom a kitörölt eszközöket visszaállítani?

Figyelt kérdés

Volt egy telefonom amit elloptak és kitöröltem a kontomból. A napokban azonban megtaláltam egy tagnál és bizonyítanom kéne, hogy az enyém. Ezt természetesen egyértelmüen az imei számmal tudom amit egyéb iratok hiányában(mivel a garancia lejárt, elkallódtak) csakis a microsoft kontomból tudhatok meg.

A karcolásokból tudom biztosra, hogy az enyém de ez nem elegendő egy rendörnek. Ha pedig csak úgy elveszem tőle akkor az is lopásnak számít. Az egyetlen törvényes járható út az imei számon keresztül vezet.


2015. szept. 20. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
mi a tököm, az a kont? Az ms oldaon van egy olyan, hogy Biztonság és adatvédele, ott listázza mi történt legutóbb, talán benne van a régi eszközöd kitörlése is. Ha se dobozod, se semmid, de még a társított eszközökből is kitörölted (de miért? :D) akkor szívtad, ugyanott vagy, mintha te loptad volna.
2015. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!