Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet Explorert használok...

Szivárványpóni^^ kérdése:

Internet Explorert használok és mindig előugranak reklámablakok, hogy tudnám ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem rég megszerettem volna nézni valamilyenfilmet, de azt írta ki hogy Media Flash Player szügéges eezért letöltöttem egyet...azóta bedilizett az internet explorer és a többi böngészőm.. ha belépek egy új oldalra akkor felugranak reklámablakok(mindig 3) és neha ha kattintok bedob valamilyen nyereményjáték oldalra és nagyon kezd idegesíteni.. olvastam hogy a bővítményeket meg kell nézni, de sajnos fogalmam sincs, hogy mit szabad törölni, engedélyezni stb...

Kérle segítsetek az alábbi bővítményeim vannak: Glass Bottle, Microsoft Corporation, Oracle America, Skype software, és egy olyan mi "nem érhető el"

Kérlek segítsetek ezt megoldani előre is nagyon köszönöm



2015. szept. 21. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ügyesen bedőltél egy reklámba elhelyezett vírusnak :-)

Javaslom live rendszer alól az alapos vírus és spayware írtást.

2015. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!