Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy S6 telefont, amin...

Vettem egy S6 telefont, amin internetkapcsolattal kb.10 percenként reklámablakot dob be (még a számológép használatánál is), hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
A hirdetés sarkában vagy egy "Opt Out" gomb amire rákattintva elküld a tracker.tpc.re oldalra. Itt az IMEI számom kéri, amit ha megadod errort ír ki. Másrészt a másik sarkában Google Hirdetés van írva. Valaki tud segíteni? Előre is köszönöm!

#hirdetés #reklámablak #tracker.tpc.re
2015. szept. 23. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hol vetted ezt a telefont? Ha IMEI számot kér, bőven lehet, hogy találták vagy lopott. Sok mindent "találtak" pl. a Sziget fesztivál után.
2015. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
IMEI szám? Ez lopott is nincs kikódolva sem. Ráfaragtál, minek vetted meg?
2015. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ja és mennyit fizettél érte? 10-20 ezret? Hogy tudd: újonan 200 000 ft az ára.
2015. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A telenornál vettem tisztán, nem lopott!

Megvan minden papírja!

Előfizetésesen kihozhattam olcsóbban 130 ezer ftért

2015. szept. 24. 06:15
 5/18 anonim ***** válasza:
De az IMEI szám szerint mégsincs rendben semmi, menj be oda, ahol vetted és tisztázd velük, mi ez az egész.
2015. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha valaki nem fizeti az előfizetést, akkor hamar letiltják a telefont IMEI alapján. Ha régebbi típus volt, akkor már lehet hogy új IMEI száma van a telefonnak. Régebben láttam olyan progikat a neten, amivel szervizkábel segítségével át lehetett írni a Siemens telefonok IMEI számát. Bár hogy valójában működött-e a dolog azt nem tudom, nem próbáltam ki.
2015. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Már lettem volna bent, de ezen a településen annyira "kedves" a telenoros, hogy éppen oda nem küldött el

hiszen ő amúgy is le akart beszélni róla, hogy ő biztos nem venne ilyen drága telefont és hogy ő megmondta, ne vegyem meg

ezzel elintézett

bementem egy mobilszervizeshez, aki a gyári beállítás visszaállítását javasolta és mikor bekapcsolom a telefont ne adjam meg a gmail fiókomat majd csak külön a beállításoknál

ezután a módszer után amíg nem jelentkeztem be a gmailbe addig nem volt reklám viszont mikor bejelentkeztem rögtön küldte

kikapcsoltam pedig hogy ne kövessen, ne férjen hozzá az adataimhoz

bementem a hirdetésbeállításokba ahol mikor letiltottam a reklámokat azt adta ki hogy attól kapni fogom, csak nem fogja tekinteni az érdeklődési körömet

próbáltam másik gmaillel is és ugyan ez

na most hogyan tovább?

2015. szept. 25. 07:51
 8/18 anonim ***** válasza:
A webes felületen lépj be a Gmail-es postafiókoddal, a Beállításokban a POP/IMAP, itt tiltsd le a hozzáférést. Baloldalon a IMAP/Sent, IMAP/Trash. Innen is törölj ki mindent. Aztán töröld a Gmail-es postafiókodat a telefonról. Beleragadt egy fertőzött spam, én is jártam már így, reklámos spammal.
2015. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és alapból le van tiltva.
2015. szept. 26. 20:28
 10/18 anonim ***** válasza:
Teljesen le van tiltva a net?
2015. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!