Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok mondani egy EGYSZERŰ...

Tudnátok mondani egy EGYSZERŰ fotószerkesztő programot?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem szeretnék csinálni vele, mint világosítani a képet, esetleg kivágni vagy színeket állítani.

Most Picassa van fent, de nem bírok vele :D Nem kell nékem ilyen bonyolult :-)

Előre is köszönöm.



2015. szept. 25. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a Picasa egyszerű mint egy faék. :) Ennél csak bonyolultabb van.

Na jó, próbálkozz a PhotoScape-el !

2015. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy windows 7-em van.
2015. szept. 25. 09:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Picassa-val az a bajom, hogy nem tudom menteni a javított képet. Csak úgy, hogy bemásolja valami külön mappába, de akkor meg mindenhol 2 lesz belőle és mivel folyamatosan aukciózom, nem akarok megzavarodni a dupla képektől :D
2015. szept. 25. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy mentés ikon a képek felett. Erre kattints !
2015. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van súgója általában a szerkesztőknek. Szánj rá időt és segíteni fog.
2015. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Online:

[link]

... vagy a ingyen telepíthető, használható "GIMP".

2015. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Szánj rá időt" - na ez az, ami most nekem nincs :-(

Pedig általában türelmes ember vagyok, de annyi a dolgom mostanában, hogy az aukciózásig is alig jutok el :-( Tele a lakás mindenféle eladnivaló cuccokkal, a pénz is jól jönne, de időm... na az nincs.

2015. szept. 25. 10:02
 8/10 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a Photoscape-re. Sok mindent tudsz rajta állítani, de egyszerűen kezelhető, ráadásul még magyarul is tud :)
2015. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek - zöld kéz ment :-)


Most pedig elmesélem Nektek hülyeségem történetét :D

Azt elfelejtettem írni a kérdésnél, hogy én saját magam tanultam meg a szám.gépet és az internetes eladást - ergo eléggé antitalentum vagyok a géphez :-)

Az úgy volt, hogy egyszer már megtaláltam a Picassa-n a mentést, de aztán megint elveszett :D Furcsasága a Picassanak ugyanis - legalábbis számomra - hogy felhozza a képet javításra, kijavítom a képeket, majd be kell zárni az egészet mentés nélkül és utána, mikor már nem látszanak a felhozott, kijavított képek, a lista felett van a mentés. Ettől én aztán mindig azt hiszem, hogy nem lehet menteni :D de most megint megtaláltam - halleluja! :D


A Photoscape-t letöltöttem (ezzel már dolgoztam egy másik gépen tetszett is, tényleg egyszerű, csak elfelejtettem a nevét), de valamiért a képek megnyitásakor most nem ajánlja fel, hogy azzal is szerkeszthetek :D


Igazából az a baj - szerintem - hogy eddig Linux-on dolgoztam egy másik géppel, most meg Windows-om van és áááááá.... minden szokatlan és ettől totál ideg vagyok,mert dolgoznom kéne, de ahhoz meg alig van időm.


Valahogy úgy vagyok most, mint az Android telefonosok a Windowsphone-al :D


Szóval köszi még egyszer mindenkinek :-)

2015. szept. 26. 11:35
 10/10 A kérdező kommentje:

Erpeti, jelentem elkezdtem használni a Picassát, használat közben felfedeztem néhány dolgot és most már kifejezetten megszerettem :D


Köszi még egyszer a segítséget!

2015. nov. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!