Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit rontottam el vagy mit...

Mit rontottam el vagy mit kellene megadnom?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt lekódolva az internetem. Néha belassult úgy voltam vele hogy lehet valaki "lopja". Utána néztem neten,beírtam hogy 192. stb és akkor admin admin. Ott a Wireless pontra és ott alul meglehet adni hogy WPA WPA2 ha jól emlékszem. Azt beaállítottam majd kért egy jelszót megadtam elmentettem. Aztán egyértelműen ledobott a net mert hogy lett rajta jelszó,rámentem h csatlakozás de most egy felhasználónevet és jelszót kér. Ez mi lenne? Mit kell itt megadnom?
2015. szept. 26. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

van egy hálózatnév mondjuk "wifi" vagy amit megadtál és van a jelszó amit szintén beírtál.


A windowsodon jobb alul rámész egy kattintással a wifi ikonra és felsorolja a hálózatokat, kiválasztod a sajátodat és rámész csatlakozás


beírod a jleszót és kész

2015. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 |Orfeusz| ***** válasza:
Lépj be megint a 192.168.0.1-re, változtasd meg a ROUTER jelszavát (ne admin admin legyen, ezt bárki feltöri), aztán a wireless securityt állítsd át WPA/WPA2 Personal-ra, adj meg egy jelszót.
2015. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minek változtassa meg ha levédi jelszóval a wifit? Tehát senki nem fog rácsatlakozni. OMG
2015. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de hát vissza se tudok arra az oldalra lépni,hát nincs netem. (mobilnetről vagyok most)
2015. szept. 26. 21:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt a WPA/WPA2-t állítottam be,aztán írtam a jelszót,de most ha rámegyek akkor felhasználónevet és jelszót kér
2015. szept. 26. 21:08
 6/13 anonim ***** válasza:
indítsd újra a router, húzd ki áramból dugd vissza
2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

aztán csatlakozz rá a megadott jelszóval

ha van net akkor minden ok

2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem csak jelszót hanem felhasználónevet is kérdez :/ pedig olyat meg se adtam
2015. szept. 26. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hogy véletlenül wpa-enterprise-t állítottál. A routereken általában van reset gomb, a tápkábel környékén. Gyakran egy kis lyukba van süllyesztve. Azt keresd meg és tartsd lenyomva pár másodpercig (pl egy tűvel). Így gyári alapbeállításokra áll vissza a routered.


Ha újra bemész a beállítások közé, akkor wpa-personal-t válassz (és tkip+aes-t ha van még ilyen opciód is)

2015. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,most legalább tudom mit ronthattam el. Megcsináltam ezt a resetet de ugyanúgy meg kell adnom még mindig egy felhasználónevet es jelszót :(
2015. szept. 27. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!