Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem érhető el az indaide...

Miért nem érhető el az indaideó oldala? Mikor megnyitok egy videót azt írja ki hogy nem tekinthető meg a videó az én tartózkodási helyemről.

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mert azok a videok amiket meg akarsz nezni, csak Magyarorszagrol nezhetok, teged pedig a rendszer kulfoldinek erzekel.
2015. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de minek jó ez a hülyeség itthon Erdélyben nem nézhetek magyar dolgokat csak indavideón rohadjon meg aki ezt kitalálta....
2015. szept. 28. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt a hulyeseget szerzoi jognak hivjak.
2015. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerzői jog? Ez baromság.

1. eddig nem is volt ilyen az indán,hogy ne engedjenek külföldieket vidiket nézni

2. a videók nem az ő birtokukban van,csak oda feltöltik őket.

2015. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, evek ota van ilyen az indavideon, hogy bizonyos tartalmakat nem engednek kulfoldrol nezni.


Jopar filmnek megvettek/megszereztek a jogait, es azok nyilvan Magyarorszagra korlatozodnak.

2015. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek, és előfordul, hogy néhány, az itt megadott link kinyitásakor egy fejecske jelenik meg sajnálkozó félmosollyal, és közli, hogy nem nyithatom meg, mert külföldön tartózkodom.

Tehát van ilyen, talán tényleg a szerői jog miatt, de ezt nem mindig értem.

2015. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!