Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szóltok hozzá?

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Tavaly előfizettem externet prepaid csupasz adsl 10Mbit netre 4600ft körül volt , ebben az évben meg már 5600ft lenne ugyanaz.Nincs olcsóbb szolgáltatás a falumban.Nem fogom meghosszabitani mivel ez már nagyon sok lenne egyben kifizetni az éves díjat.Arra gondoltam áttérek mobil netre, de akkor búcsút kell intenem az online játékoknak , youtube, filmeknek.

2015. szept. 29. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet havonta fizetni?
2015. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De lehet de akkor még drágább.
2015. szept. 29. 10:49
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Mobilnetet ha lehet próbáld ki előtte (akár egy okostelefonnal, párszáz forintos napijeggyel), mert ha nincs megfelelő térerő, akkor kínszenvedés lesz. (ráadásul az időjárás is befolyásolja valamennyire, és majd rossz idő esetén lehet gond, amikor egyébként is bent kuksol az ember)


Itt nézd meg irányítószám alapján, hogy biztos nincs-e más szolgáltató:

[link]


Esetleg beszállsz a szomszéd előfizetésébe, bár azzal meg egyéb gondok lehetnek. (ha videóznak/töltögetnek akkor lassabb nálad is, ha a modem/router esetleg leáll akkor át kell szólni, ha éppen nincsnek otthon akkor várni kell stb.)

2015. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm csp ott néztem én is a mobil szolgáltatókkal nincs baj de a vonalas az valami pofátlanság invitel,tcom,externet horribilis összeget kérnek a 10megás netért
2015. szept. 29. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Online játékhoz elég 1-2 mega is
2015. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!