Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ilyen kép jó...

Szerintetek ilyen kép jó lenne facebookra profilképnek? 20/f

Figyelt kérdés

Szóval már megvan a kép, amit ki fogok tenni facebookra profilképnek. Tegnap csináltam.


391 x 793 képpontból áll. Szerintetek ez így jó lenne?


Azért kérdezem, mert a múltkor is kitettem egy képet, és a nevem melletti kis négyzetben, ahol megjeleníti a profilképet teljesen nagy volt a fejem, mert kinagyította, és így tök hülyén néztem ki. :/ Csak akkor volt normális, ha rákattintottam. Ezt még egyszer nem szeretném, szóval gondoltam, variálok a képpontokkal a szélességet és magasságot tekintve, viszont nem vagyok ebben jártas, meg nem is szoktam gyakran cserélgetni a képeimet, alig van fent rólam néhány, de szeretném, ha lenne már egy normális, azaz olyan, amin nem nagyítja ki a fejem. :D


Egyébként az a kép is szinte csak a fejem mutatja, amit most akarok majd kitenni. Meg lehet ezt valahogy oldani? Köszi mindenkinek a választ!



2015. szept. 29. 14:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!