Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on mit jelent hogy...

Facebook-on mit jelent hogy '1 perce volt elérhető', ami viszont sose változik, tehát mindig 1 perce?

Figyelt kérdés

Bizonyos ismerős esetében ha épp nem aktív, akkor megjelenik a chat-ben hogy 1 perce volt aktív, aztán 2 perce majd 3,4 és így tovább.


De valakinél konstansan 1 percet ír egyfolytában, ez mit jelent? (Van hogy 20 perc után is '1 perce' van kiírva.)



2015. szept. 30. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Kikapcsolta a chatet neked, de aktív.

2. Nem aktív, de a wifi, vagy adatkapcsolat be van lőve a telefonján (a messenger akkor is fut a háttérben), ezért jelzi.

2015. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, de pl. a második, akkor nem az van hogy elindul a kis perc számláló?
2015. szept. 30. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamint ha az első opció igaz akkor miért ír mindig 1-et? Nem úgy kellene, hogy semmilyen számot nem jelez? Így funkcióját veszti az egész mert a folytonos 1 perc jelzi ezt.
2015. szept. 30. 15:23
 4/8 anonim válasza:

Mindenkinél kikapcsolta a chatet.


Nem akarja, hogy elérhetőnek lássák, de akivel akar beszélni, az tudja, hogy 1 perce volt fent.

2015. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi mostmár világos


csupán azt nem értem hogy a fb készítői miért nem küszöbölik ki ezt a kis bug-ot? oké hogy offolja a chat-et XY, de offolhatja, ha nekem meg "kijelzi" a folyamatos 1 percet :D magyarán adtunk a szarnak egy pofont :D


de igazából nekem így is megteszi hogy nincs igazi inkognitó, ha nem kapok épp választ chat-en akkor kapok 1 vagy több óra múlva

2015. okt. 2. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés kapcsán kaptam üzit, ide válaszolnék, ha nem baj.


A karikákat passzolom, mert az nem mindig működik pontosan nálam sem.

Itt olvashatsz róla: [link]


Az 1 perces aktivitásnál kikapcsolhatta a chatet számodra, vagy csak a messenger szórakozik a háttérben, de ő nincs fent ténylegesen.

Én azt vettem észre, hogy 2 perc elteltével "ledob" aktívból, ha nem nyomkodom. De, ha csak az órát nézem meg a telón, úgy, hogy le van zárva, és közben van net, a messenger rögtön bedobja másnak, hogy "1 perce".

Az üzenetet el is olvashatta, majd megjelölhette olvasatlannak. Vagy úgy is elolvashatta, hogy e-mail-ben értesítést kapott róla. Esetleg használ valami kiegészítőt, a fenti linkben is írnak valami olyanról.

Ezt csak ő tudja.


Sajnos ennyit tudtam.

2016. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En annyit szólnék ehezz hogy igaz minden hogy 2-3 p utan ledobta a kreált Fb profilt ha nem nyomkodtam de utána feloldottam meg mindig x ideje volt elérhető beléptem bocsi de chatet kikapcsoltam előtte es megnéztem kik írtak mar áll Fb om jelezte 1 p volt aktív belépsz lát a messenger ennyi
2016. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kikapcsolta a chatet de kozben online van(messengerezik) ha kilep a messengerbol akkor indul el rendesen a szamlalo tehat 1-2-3perce stb.
2017. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!