Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kinek van személyes tapasztala...

Kinek van személyes tapasztalata ehhez a játék online játszásához? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Command And Conquer Generals interneten játszása mi kell hozzá vagy lehet hogy ráconnectálsz az illetőre és ugy is vagy hogy az unokatesómmal szeretném játszani de nem tudom hogyan kell
2010. márc. 14. 22:40
 1/5 czibles ***** válasza:

1) hamachit letöltitek mind a ketten és felrakjátok (virtuálisan 1 hálózatba kerültök) [link]

2) létrehoz valaki 1 hálózatot és a többi ember ehhez csatlakozik.

3) elinditjátok a játékot (lehetőleg ugyan az legyen a verzioszám) és LANon kersztül tudtok is egymáshoz csatlakozni.

2010. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ööö ok de én onlien játszás rol beszélek nem lan rol neten is müködik ez a hamachi
2010. márc. 15. 13:48
 3/5 czibles ***** válasza:
hamachinak pont ez a lényege, hogy neten játszotok, de a játék azt hiszi, hogy LANon vagyok.
2010. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahha és ha megvan a hálózat akkor mitcsinálok? ráconnectálok a másik szeméjre vagy mi?vagyakivel akarom játszani rákatint a "csatlakozás a hálózathoz" menüre és beirja a nevemet meg megadom neki a kódot?
2010. márc. 15. 14:39
 5/5 czibles ***** válasza:

létrehozol 1 hálózatot, és ahhoz csatlakoznak a többiek.


[link]


(linken az 1.X verzióju hamachi van de ugyan az a 2.X is csak kicsit máshogy néz ki.)

2010. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!