Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrent ""A port nincs...

UTorrent ""A port nincs nyitva, csak letölteni tudsz" hiba?

Figyelt kérdés

"A port nincs nyitva, csak letölteni tudsz."

Ezt írja ki az uTorrent, és a jobb alsó sarokban piros X van. Átnyálaztam a használni kívánt weboldalon is a beállítási segédletet, valamint a kliens oldalán is, router nincs, tűzfalon engedve van a port, kivételekhez hozzá van adva, vírusirtóban szintúgy, és mégsem akarja kiadni azt a zöld pipát ami kéne...


2015. okt. 1. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a szolgáltatód tiltja a portot. Állíts be másikat vagy random portot.
2015. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már rengeteg portot, jelenleg 61004-re van állítva, és random portot is használtam már, de ugyanez a helyzet.
2015. okt. 1. 23:21
 3/9 SoulEater7797 ***** válasza:
A szolgáltatók manapság WiFi-s routert adnak ki kezeik közül, szóval, ha van wifid, akkor az router.
2015. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Külön router nincs, úgy értettem. És nem wifin csatlakozom, hanem a modem van rákötve a gépre. De ez a kérdés szempontjából úgy vélem lényegtelen. A modem beállításoknál be van kapcsolva az uPNP, ez az egy amit írnak több helyen is hogy meg kell nézni a modemnél.
2015. okt. 3. 13:19
 5/9 SoulEater7797 ***** válasza:
Nem tudom, mi az eszközöd pontos típusa, viszont nem azt kérdeztem, hogy wifivel csatlakozol-e, hanem, hogy van-e benne. Ugyanis, amennyiben van, elosztóként üzemel, tehát router. Az upnp pedig nálam eddig nem működött. Port nyitás kell.
2015. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Upnp aktív, és van nyitva port.
2015. okt. 4. 11:59
 7/9 SoulEater7797 ***** válasza:

Próbáld meg letiltani a belső tűzfalát az eszköznek.

Ennyi tippem van a pontos típus tudta nélkül.

2015. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ubee EVW3226 a router/modem típusa. Upc-s.
2015. okt. 5. 13:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Na kikapcsoltam egy teszt erejéig a router tűzfalát, de ugyanolyan "sikerrel" jár a teszt az uTorrentben.
2015. okt. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!