Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router mellett be van lassulva...

Router mellett be van lassulva az internetkapcsolat mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most konfiguráltam be egy routert, csak én netezek az asztali gépről. Érezhetően lassabb minta net. Sőt szerintem a sávszélességem mellett, nevetségesen lassan válaszolnak a a weboldalak. Hogy orvosolható a dolog?
2015. okt. 2. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Új a router vagy egy régi darab?

Meg persze lehet gyárilag hibás is...

Más ötletem nincs.

2015. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen új most bontottam ki. Ráadásul az itthoni netemmel simán bírnia kéne.
2015. okt. 2. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
A 15 megás netből 0.69 jön át speedtest szerint...
2015. okt. 2. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Router nélkül megvolt a 15 mega?


Én megpróbálnék egy gyári visszaállítást (reset) a routeren, aztán újra beállítanám. És ha továbbra is rossz, akkor irány a bolt.

2015. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
10 mega bocsánat, de ha kikötöm a routert a hálózatból modemmal megint ugyan úgy adja a netet ahogy kell. Egy hozzá értő ismerősömel nézegettük a dolgokat, de ő is értetlenül állt a dolog előtt. Arra tippelt hogy esetleg a modemem amit a szolgáltató adott elavult.
2015. okt. 2. 15:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos több fórumon is olvasom ezt a hibát, és esélyes hogy nem a router hibája, de megoldást nem tudnak sehol a problémára.
2015. okt. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!