Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi van akkor, ha Firefox-szal...

Mi van akkor, ha Firefox-szal nyitom meg az Mp3sparks.com-ot?

Figyelt kérdés
A [link] honlapon az előadók nevei ABC sorrendben vannak. Ha kiválasztok egy albumot, ott van olyan, hogy "Preview full album". Ha erre kattintok, akkor megjelenik egy ablak. Az ablakon a 'Share' menüpontot kell választani. Utána meg lehet hallgatni az egész albumot. Ha az Mp3sparks.com-ot Firefox-szal nyitom meg, akkor lejátszásnál mindig levágja a számok végét. Az az egy-két másodperc csak annak nem számít, aki úgy hallgat zenét, hogy közben porszívóz vagy elektromos fúrógéppel fúr. Én próbáltam csökkentett módban elindítani a Firefox-ot, sőt olyat is csináltam, hogy Vezérlőpult-tal eltávolítottam, letöröltem a 'Program Files' könyvtárból, a lomtárat is kiürítettem, s újra feltelepítettem, de továbbra is levágja a számok végét. Milyen titkos program lehet a számítógépemen?

2015. okt. 3. 15:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Az Itunes zeneáruházban le fog járni a próbaidőszak, míg az Mp3sparks-on nincs próbaidőszak. Ott akkor kell fizetni, amikor valaki le akar tölteni a számítógépére. Milyen titkos program lehet a számítógépemen, ami miatt az Mp3sparks levágja a számok végét?
2015. okt. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!