Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letörölni a...

Hogyan tudom letörölni a gépemről a legfrissebb flashplayert és egy régebbire cserélni?

Figyelt kérdés

A gépem egy régi gyenge vacak, a flashplayer frissített a legújabb verzióra és egyszerűen nem bírja elvinni, szaggat a kép és a hang is. Le akartam cserélni egy régebbi verzióra, de hiába törlöm le és teszek fel egy régebbi változatot, ugyanúgy a legújabb marad fent és nem tudok semmit megnézni. Próbáltam vezérlőpultból és letöltött archivumból is törölni az újat, ki is írja, hogy sikerült, de ugyanaz marad fent, nem teszi fel helyette a régieket.

Hogyan tudnám rendesen letörölni a legutolsó flashplayert és feltenni helyette egy régebbi verziót?



2015. okt. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
YourUninstaller(szuper mód), vagy RevoUninstaller az eltávolításhoz, de a telepítésnél mindig a legújabbat teszi fel a netről.
2015. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis esélyem sincs arra, hogy régebbi verzióra cseréljem?
2015. okt. 5. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet, hogy igen, nem próbáltam.

2015. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok oldal régi flashel nem működik csak mindig a legújabbal.És ami még működik az se fog majd,sajnos..
2015. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csúcs. Pont a megadott linkről töltögettem le a régebbi flash-eket.
2015. okt. 6. 09:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy, azért kösz a segítséget.
2015. okt. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!