Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bekötéses Digi internet...

Bekötéses Digi internet probléma teendők?

Figyelt kérdés

Üdv!


2015.08.21-én megrendeltem telefonon DIGI 500 mb/s internet csomagot,felvették a személyes adataimat,közölték hogy lehetséges a bekötés,csak várni kell míg a bekötéssel foglalkozó alávállalkozó felveszi velem a kapcsolatot. Nos 2015.10.05 dátumot írunk, azóta 12x telefonáltam be a központban hogy nem jelentkezett senki a bekötéssel kapcsolatban.. Persze mindegyik ugyan azt a sablonos lerázós szöveget adta elő a telefonban,telefonszámot egyeztettünk hát ha rosszat írtak fel ( a telefonszám stimmel ) Megkértem őket, hogy adják ki a telefonszámát, annak az alvállalkozóénak aki az én megrendelésemmel foglalkozik,természetesen " nem tudják a telefonszámát " Mit tudnék tenni, vagy hol tudnék panasszal élni? Hogy lehetne ezt az egész folyamatot felgyorsítani? Félre értés ne essék, nem vagyok türelmetlen, csak ha 15 napot mondjanak akkor tartsák is magukat hozzá!! Munkámból adódóan szükségem lenne az internetre!!Ez már vicc hogy az ember a PÉNZÉT akarja költeni egy szolgáltatásra,és 2 naponta hívogatni kell őket,hogy-hogy áll ez az egész ügy!!!



2015. okt. 5. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is két hónapot vártunk a bekötésre pár évvel ezelőtt, igaz, az nyári szezon volt, akkor tényleg nagy a zsúfoltság. Sajnos kevés szerelőjük van, nem tudsz egyebet tenni, mint azt, hogy vársz.
2015. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagy hiba volt telefonon megrendelni.

Személyesen kell bemenni. Ezzel sokszor felére lehet csökkenteni a várokozási időt. Persze most már mindegy.

Egyébként a prohardver.hu-n lévő Digi-s topikba is sok ilyen történet van, aminek a tanulsága hogy csak személyes ügyintézés!

A Digi olcsón kínál gyors internetet, de az olcsóság valahol mindig visszaüt. Ebben az esetben az ügyfélszolgálaton.

2015. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

telefonon azt mondanak amit akarnak...

ocsemet is szivatta hetekig a Telekom, bement hozzajuk szemelyesen, persze probaltak akkor is szoveggel etetni, ravagta hogy akkor telefonal Bukaresbe tovabb ne szorakozzanak.

masnap reggel, szombaton! mar ott voltak a szerelok a kapuban.

2015. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!