Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől változott a Gmail...

Mitől változott a Gmail default avatárom kékről zöld színűre? [kép]

Figyelt kérdés

Ok, látszólag autista a kérdés, de nem akarok semmilyen egyéb szolgáltatást hozzákötni, g+, youtube stb. és nem tudom, hogy én kattintottam valami linkre amivel rögtön regisztráltam magam valami Google plus vagy más funkcióra?


Mindig kék színű volt, nem értem miért lett zöld. Nyilván TÖK MINDEGY, de e miatt érdekel, hogy másnak is változott? :)


[link]



2015. okt. 8. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit kavarhat megint a Google, mert nekem valamelyik nap egy piros alapon fehér R betűre váltott. Magától. :)
2015. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek megváltozott. Nálam rózsaszínes lila alapon van a nevem kezdőbetűje és kezd elegem lenni belőle...

Nem lehet valahogy átállítani, hogy másmilyen szín legyen a betű mögött?

2015. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neked melyik része változott? Az mint nekem a képen?


Egy képmentést tudsz mutatni?


Neked is a fénykép avatárod?

2015. okt. 25. 08:47
 4/6 anonim válasza:

Igazából kettő email-címem van. Az, amit napi szinten használok ilyen lett:

[link]


Amit csak nagyon ritkán, az ilyen:

[link]


Ha az egyiknél odatették a nevem kezdőbetűjét, akkor a másiknál miért nem? Miért maradt ott az embert imitáló kép? Nem mint ha zavarna, csak nem értem mi benne a logika. Ha már változtatnak, akkor mért nem egységesen teszik?

Ami viszont zavar, az a pink szín. Hogy tudnám átállítani, hogy például az is olyan színű legyen, mint a másik? Valaki tudna segíteni?

2015. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen, erről beszéltem, akkor globálisan kavarták meg a dolgot. Én sem értem. Amúgy neked is mostanában október elején változott?
2015. okt. 26. 09:02
 6/6 anonim válasza:

Igen, azt hiszem október elején.

De amúgy őszintén kíváncsi lennék, milyen algoritmus alapján számolták ki, hogy kinek milyen színűvé változzon.

2015. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!