Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Koax kábeles internetem van a...

Koax kábeles internetem van a Diginél,1 megás garantált letöltési sebességgel, lehet valahol ennél gyorsabb internetet rendelni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A lakóhelyedtől függ, amúgy lehet:

[link]

2015. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na épp ezaz hogy 19.kerületi vagyok és itt csak ez van: [link] olvastam valami ADSL-ről esetleg valaki tud erről valamit?
2015. okt. 8. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A DIGInek nincs ASDL internet szolgáltatása! A DIGInek Koax kábeles internetje, és Optikai kábeles internetje van. Az optikai kábeles internetnél a garantált internetek szinte mindenütt gyorsabb mint 1 Mbit/sec. A Telekom ASDL internetje is garantáltban csak 1 Mbit/sec. De amiről a kérdés is szólt, illetve a válaszom is szól az a garantált, vagyis a minimum sáv szélesség. De általában a garantált sávszélességnél mindegyik internet gyorsabb. Az internet szolgáltatóknak kötelező megadni a garantált vagyis a garantált minimumi sáv szélélességet. Ez a garantált a minimum amit kötelező adni az ügyfél részére. Többet nem kötelező adni! Csak adható! Ez azt jelenti, hogy ha technikailag lehetséges akkor akár a maximumi sáv szélességet is adhatnak. A DIGInél a koax kábeles internetnél maximum a 8 Mbit/sec. De a minimum az 1 Mbit/sec. Ami azt jelenti, hogy ha az 1 Mbit/sec meg van, akkor nem jelentheted be hibára sem hogy nincs meg a 8 Mbit/sec. Mert fontos tudni, hogy minden internet szolgálató a garantált internet sávszélességre köt szerződést. Hogy hol van gyorsabb internet? Ez lakhelytől is függ.
2015. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!