Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Előugró ablakok, Opera és...

Előugró ablakok, Opera és Firefox?

Figyelt kérdés
Böngészek neten,és mindig bejönnek ilyen random oldalak (randivonal,adchas,funny soccer photos) van Ublockom meg ADblockom is de nem jó,mi a teendő?

2015. okt. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Anti-Malware Malwarebytes + hitman pro.
2015. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szűrők közzé vedd fel a hufiltert is..

Bár én úgy vettem észre a reklám blokkolok nem váltak be a felugró ablakok ellen.

Ha állandó dolog ez,akkor futtasd le Malwarebytes free-t,hitman pro-t avagy ESET online scannert.

2015. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Böngszőben állítsd be azt: felugró ablakok blokkolása. Adblock Plus-hoz le kell tölteni külső szűrőket is. (Magyar hufilter, orosz, román, német). Automatikus frissitésre állítsd be.
2015. okt. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Orosz,román,németet nagyon nem kötelező..nem egynek a sok nem szükséges szűrő kiakasztotta a böngészőjét is... Csodálom,hogy még megy az a böngésző,rohadtul lassítja ennyi szűrő,memóriáról nem beszélve,mert van akinek az se mindegy mennyit eszik,pláne az Adblock plus nevű,nem is ajánlóm azt a félét rég senkinek.

Elég az alap + hufilter.Bőven.

Ha számít a memória és proci Ublock Origin,ez nem lassítja a böngészés sebességet se és böngészőt sem fogja vissza már alapból se.

2015. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8 GB-vel azt teszek, amit akarok, de egyáltalán nem lassítja a Chrome-t. Dühítőek az androidos mobilon is a reklámok, de a böngészőket teljesen hazavágják. Egyet se akarok látni!
2015. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,kipróbálom mindent amit írtatok. Nekem Windows Phone van és semmi reklám.
2015. okt. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!