Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állíthatom be Angliában...

Hogy állíthatom be Angliában Chrome-on, hogy a Google legyen az alapértelmezett keresőm?

Figyelt kérdés

Vagyis igazából: beállítottam ezt mindenhol, töröltem minden mást, de mikor keresek, automatikusan átállítja Yahoo-ra, ami rettenetes és utálom használni. Úgy egy hónapja vagyok Angliában (Wingerworth, Chesterfield, Derbyshire), de csak a napokban merült fel ez a probléma. Hogy tudom elérni, hogy ne állítsa át?

A folyamat úgy néz ki, hogy mondjuk beírom a keresőbe, hogy "f".

A google elkezdi keresni, "search.google.uk/..."

Aztán megjelenik a keresősávban, hogy "about:blank"

És átáll erre: [link]

Aztán pedig átáll Yahoo-ra. Bármilyen ötlet, segítség? Előre is köszönöm!



2015. okt. 9. 18:18
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
egy adware van a gépeden, Malwarebytes-szal szedd le.
2015. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok fizetni érte. Van olyan lehetőség, hogy ingyen el is tüntesse ne csak megkeresse a vírusokat? Az ellenőrzést ingyen megcsinálta, az eltávolításért/megtisztításért pénzt kér, de nincs bankkártyám. Akkor most mit csináljak?
2015. okt. 9. 23:40
 3/4 fersk ***** válasza:

Pénzt kér? Honnan töltötted le? Innen?:

[link]

2015. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem onnan, de köszönöm a tippet, bevált.
2015. okt. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!