Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon oldalam nevében...

Facebookon oldalam nevében miért nem lehet csoportokhoz csatlakozni, és bejegyzéseket közzétenni?

Figyelt kérdés

Mivel a csoportomnak külön facebook profilja volt, most a facebook fennakadt azon, hogy nem hivatalos a neve, mint személynek, ezért oldallá kellett alakítanom. Viszont rengeteg csoportban benne voltam ezzel a profillal, ahol nagyon fontos volt hogy bejegyzéseket tehessek közzé. Ezt most meg tudom valahogy tenni az oldal nevében? Sehogy sem találok olyen lehetőséget, hogy csatlakozhassak csoportokhoz, ahogyan a profilommal is tettem.

Több évnyi munkám van ebben, fontos lenne számomra!



2015. okt. 11. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemlehet. Felesleges volt munkát fektetni valamibe amit sanszos volt hogy kikapcsolnak...
2015. okt. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!