Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltött fájl eredete? URL...

Letöltött fájl eredete? URL címe, ahonnét letöltöttük?

Figyelt kérdés
Ha van egy dokumentum a gépen, meg lehet tudni hogy melyik weboldalról lett letöltve?

2015. okt. 11. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a böngésző letöltési előzményeiben benne van. Vagy guglizz a doksi nevére.
2015. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Természetesen a fájlt már átneveztem és viszonylag régi, így elég macerás lenne az előzmények között megtalálni. De akkor ezek szerint nincs rá semmi olyan megoldás, amivel bármilyen doksi eredete visszakereshető?


(Nem tudom elképzelni, hogy ne lehessen kideríteni valamiről, hogy honnét lett letöltve... :S )

2015. okt. 11. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elképzelni, hogy ne lehessen kideríteni valamiről, hogy honnét lett letöltve"


Barátkozz meg a gondolattal! A fájlmegosztók nem írnak a fájlokba tárolási hely információkat. Ettől kezdve maradnak az emlékek.

2015. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!