Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg így van? Esetleg...

Tényleg így van? Esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van ez az oldal [link] , itt a saját gépeden levő tárhelyedet tudod bérbe adni ennek a cégnek. Tényleg lehet hogy ennyit fizetnek érte? Működhet?

2015. okt. 12. 15:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
Szkeptikus vagyok, de ki kell próbálni.
2015. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Ha kipróbálod, első fizetés után hagyj egy kommentet :D
2015. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

-Ez RENGETEG penz. 1-2 nap alatt megterul egy HDD ara? Kis tokevel hatalmas haszon (nem szamoltam ki, tobb ezer, tizezer szazalekos kamat...)


-Angolul ennek semmi nyoma. Illetve hasonlo van, de ott penzt nem adnak vissza. Azonban ha valaki leprogramozza, megoldhato a szolgaltatassal. Vajon a weboldal keszitoje ezt megoldotta? Ha igen, miert nincs nyoma angolul, hiszen a Nissan pl. nem fog magyarul tanulni.


-Piramisjatek...


Ezek ismereteben dontsd el magadnak hogy mukodhet-e.

2015. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Az mlm alapból nem baj, ha nem teljesen kifosztanak, lehet vele keresni, kérdés, hogy ezt ki, hogyan itéli meg. Az viszont teljesen jogos, hogy angol oldalon sehol nincs ennek így nyoma: Viszont most októberben ugyanezzel a céggel nyom valaki egy hasonló mlm témát csak az valami e-mail előfizetősdi.
2015. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

De az a fo problemam, hogy masok bitcoin farmokat tartanak fenn, amik jo esetben tobb honap alatt terulnek meg, rossz esetben soha.

Nagy kockazat, nagy toke, valtozo nyereseg.


Masok lekotik a penzuket, 0.5% eves kamat, tetszoleges toke, nulla kockazat, kis nyereseg.


Megint masok startup cegekbe, vagy portfoliokba fektetnek... Kockazat nelkul itt sincs nagy penz.


Erre Kovacs Bela bemegy a pcboltba, vesz egy szervergepet 100ezerbol. Ho vegere Bela ~2 millio forint tiszta haszonnal zar, amibol vesz 19 szervert. Majd egy evig hagyja mukodni a parkot, berbeadva a szervereket a Nissannak. Nyeresege 720 millio forint, ha nem forgatja vissza a penzet.


Kit nem erdekelne egy 3000%-os, kockazat nelkuli befektetes?


Avagy ki az a hulye aki kifizet ennyit a semmire?

2015. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Feliratkoztam erre, kaptam egy e-mailt, persze, hogy minden cosmagnak van egy "díja", ami kb 146 nap alatt térül meg. a legnagyobb csomagban valami 750.000 ft, a legkisebbnek pedig 35.000 Ft. Ha van időd és tényleg így van, feljebb lehet lépni évente a "ranglétrán". De nem tudom.
2015. okt. 12. 16:20
 7/51 anonim ***** válasza:
miért érné meg nekik hogy olyan tárhelyük van ami nem elérhető 24 órában? 70gb ért kapsz kb 1000ft-ot naponta.. ha kb 1tb-t vesz összesen random emberektől akkor kb 14000ft-ot költ naponta 1tb nem stabil tárhelyre.. ha vesz egy 15000ft-os 1tb-s hdd-t beleteszi a gépbe akkor 1 nap árából már meg is van az a hdd és innentől kezdve csak a villanyszámlát és a netszámlát kell fizetnie.. persze kell alá egy egyszerűbb szervergép(ugyebár nincs semmi nagy elvárása nem kell 99,999%-ban elérhetőnek és stabilnak lennie így nem kell túl komoly modellre gondolni) meg net de szerintem szürreálisan magas ár.. ez még piramis játéknak is túl szép szerintem.. de ha valaki kipróbálja posztolja ide kíváncsi vagyok
2015. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

#6

na várj.. akkor most ők kérnek tőled pénzt vagy mi? akkor viszont totális átverés

2015. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Sokaknak az az első kérdésük, hogy miért kell befizetni pénzt a csomagra?


Ennek két fő oka van.


Az egyik, hogy így nagyobb az emberek elköteleződése azzal kapcsolatban, hogy naponta bekapcsolják a gépüket, hiszen minél előbb vissza akarják kapni a befektetésüket. Kb. 146 nap után ez meg is valósul (de ne felejtsd el, közben is kiveheted a pénzed ami folyamatosan gyűlik, egyre kevesebb befektetett tőke marad). Szóval stabilabban tervezhető a tárhely kapacitás, amit eladnak a cégeknek.


A másik ok, hogy azok, akik nem csak bérleti díjban gondolkodnak (pl. én), hanem egy nagy nemzetközi hálózatot is szeretnének felépíteni, azok között a befizetett csomagdíjak 60%-át aznap vissza is osztják. Képzeld el, hogy van több ezer partnered, akik minden nap regisztrálnak be embereket valamelyik országban! :)


No ezért van csomagdíj. Viszont nem kell mindenkinek a legmagasabb csomaggal kezdeni, kezdésnek elég akár a 125 dolláros is (most ez kb. 35.000 Ft körül van), bármikor lehet felfelé nagyobbra váltani a különbözet befizetésével. Addig is tudod tesztelni a rendszert...

és van egy táblázat is az e-mailben

2015. okt. 12. 19:55
 10/51 anonim ***** válasza:
80%
peersze mivel az interneten láttam még csak az írásod, azt sem tudom ki vagy így megbízom benned és egyből átutalok 35.000ft-ot szép sztori nálam azonnal el is ásta magát az ügy.. persze ezt nem írta ki az oldalra mert így senki nem írna neki :D
2015. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!