Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az avast blokkolja az internet...

Az avast blokkolja az internetet! Nem működnek a böngészők! Ez akkor történt, amikor töröltem az avast antivírust! Hogyan állíthatom vissza a böngészők működését?

Figyelt kérdés
Az avastnál a webvèdelem kikapcsolása nem segìt, mert már nincs a gèpen! Tanácstalan vagyok! Köszönök minden segítsèget!

2015. okt. 16. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamennyi mégis maradhatott belőle a gépeden. Startmenű/Minden program alatt, keress rá.

Ha nem megy, újra kell telepíteni A Windows-t.

2015. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, maradt 3 fájl, de azokat nem tudom kinyitni, sem újratölteni. Ha azokat a fájlokat kitörlöm, akkor elvileg elkellene indulnia a netnek?

Gondolkozam újratelepítéssel is, megvan hozzá az eredeti cd-m is, de ilyet még nem csináltam...

Kérlek, tanácsolj még valamit....! :)

2015. okt. 16. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Benyelte a kőkemény vírust, belezárta és ezért nem tudod törölni. Újra kell telepítni, keress barátot vagy rokont, aki segítene az újratelepítésre.

De előbb próbáld meg Csökkentett módban, hátha le lehet szedni.

2015. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van a gépeden? Win7 vagy 8.1?
2015. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Wind7 home premium van a gépen.

Csökkentett módban leszedtem az avastot. Elvileg tiszta a gèp, de így sem mennek a böngèszők.

Tanácstalan vagyok. Köze lehet a tűzfalhoz? És ha felraknám a comodo internet security tűzfalat? Mit javasoltok mit tegyek? Ha újratelepítèsre kerülne a sor hová mentsek 185 giga tartalmat?

2015. okt. 16. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
De még mennyire, a tűzfal is okozhatja. Windows tűzfalat használsz?
2015. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, windows tűzfalat használok.


Közben szerencsémre "összefutottam" a microsoft honlapján egy blokkolást tartalmazó témával, ahol azt tanácsolták, hogy a start--kereseő--Windows Updape funkcióval frissítsem a windowsot 7-et, 10-re, mert sokszor ez is okozhatja a böngészők blokkolását!


Gondolom az avast-nak nem tetszett a vírusírtó nélkül futott wind.7 és amikor letöröltem az ingyenesnek hitt verziót, blokkolta a böngészőket jelezve arra, hogy ideje lenne már frissíteni egy újabb windowsra!


Köszönöm mindenkinek a segítségét! Üdv., Orsi.

2015. okt. 18. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!