Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-online webtárhelyem van ami...

T-online webtárhelyem van ami FTP! Erre fel tudom tenni a Joomla nevű programot hogy weboldalt tudjak szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy csak tegyem fel a joomla "cuucait" (amit letöltöttem) az FTP tárhelyre de ott azt is irja hogy csináljak valami MySQL adatbázist!! Hogyan?????? :D remélem érthető voltam ha nem olvad el még 1x :D
2010. márc. 16. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
pls!!!!!!!! SÜRGŐSEN KÉNE
2010. márc. 17. 07:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Honlap Csomagod van vagy az előfizetésedhez járó 50 MB-os ftp-re gondolsz? Ha a második akkor arra nem fog menni a Joomla.
2010. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát.... Aztán én pontosan nemtom de azt igen hogy 50mb fér rá és akkor sztem igen! de arra miért nem megy fel a joomla?
2010. márc. 17. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

A Joomlanak PHP és MySQL kell, ami nem jár ahhoz a tárhelyhez, ott a public_html könyvtárba be tudsz rakni egy html alapú oldalt.


[link]

2010. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz szépen
2010. márc. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!