Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik ez a pontbeváltós...

Hogy működik ez a pontbeváltós dolog a Lockerz.com nevű oldalon?

Figyelt kérdés
A videók nézésével pontokat lehet szerezni, a pontokat meg mindenféle jó cuccra (pl iphone) lehet beváltani. Ha a pontokat beváltom valamire a kiszállításon kívül kell valamiért fizetnem? Hogy megy ez pontosan?
2010. márc. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Átverés az oldal, azt már nem írom le, hogy a kamu pontokat hogy lehet kamu dolgokra beváltani.
2010. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idióóóótaaaaa
2010. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi a választ.

Második válaszoló: hol élsz te kisfiam? szatyorban?

2010. márc. 17. 21:22
 4/5 anonim válasza:
Kérdező,én is gyűjtöm a pontokat,sokan mondták,hogy nem kamu,és megkapták amit rendeltek,úgyhogy ne add fel,és gyűjtsd a pontokat:):)
2010. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ercsike_cica válasza:

lenne egy kérdésem, tudod már hogy van ez a vásárlás dolog, mert ugyebár ott van az a csík ami mutat valamit, meg szorozza is, vagyis hogy

$39.99 x 0 x $39.99

és kb a negyedégig megy a csúszka amikor az egyik oldal zöld a másik fehér, ezt írja ki

$39.99 x 30 x $27.99

most ezt tényleg nem értem, akkor most ennyit áll a pontom a vásárolt dologból a többit pedig nekem lenn kifizetnem vagy hogy van ez, segits lécike

amit venni akarok

200PTZ

$39.99

2010. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!