Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan is működik pontosan a...

Hogyan is működik pontosan a One Drive? Lehet jelszóval védeni? Nincs konkrétan leírva, vagy nem találtam választ a kérdésemre, esetleg tudnátok ebben segíteni, vagy egy jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy barátom kapott One Drive linket az esküvőjéről,mivel a fotós oda töltötte a képeket.

Neki nem volt fiókja nekem igen,így a gépemen beléptünk az e-mail fiókjába,csak kimásoltam a linket és simán megtudtam nyitni az albumot,és letöltöttem neki az anyagot.Most akkor azt bárki megcsinálhatja?

Csak személyesen generált linkről lehet tölteni?

Ki is fényképezhettem volna a képekből,mert tölteni nem engedte,de megnézni meg lehetett az albumot,bejelentkezés nélkül.

Az érdekelne,hogy bárki megtudja nyitni az albumot és nézegetni képeket még One Drive fiók nélkül is?

Le lehet valahogy jelszavazni az albumokat,hogy csak az nézhesse meg,akinek elküldtem a jelszót az albumhoz?

Ugyanez kellene nekem letöltésre vonatkozóan is,csak az tudjon letölteni akinek megvan a jelszó ha van fiókja,ha nincs...Szóval ilyet lehet?és hogy?vagy más tárhelynél van ilyen?


2015. okt. 18. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A one drive konkrétan olyan mint a google drive. Online tárhely, ami felhőalapú SAN (storage) technológiát használ. outlook.com oldalon kell regisztrálni, majd lehet is használni. Tárhely méretét pontosan nem tudom (talán 10/15 GB lehet).
2015. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!