Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állíthatom vissza a...

Hogyan állíthatom vissza a microsoft fiókomat?

Figyelt kérdés

Windows 10 Rendszerem van. Meg akartam változtatni az email címemet és a jelszavamat, valamint a felhasználónevemet is. Ez sikerült is a weblapon, de a beállításoknál ugyanúgy maradt és nem változott semmi, többször is újraindítottam a gépet, de semmi. Ha felmegyek a weblapra, akkor ott már az új beállítások vannak.

Most be se tudok lépni a fiókomba, mert a régi email címemre kér ellenőrző kódot, de az már nincs meg. Megpróbáltam megszüntetni a fiókot, de ez egy hónapos dolog. Megpróbáltam regisztrálni az új email címemmel, de akkor meg azt írja ki, hogy ez mégis használatban van. Tehát a régire kér ellenőrző kódot, de az újra azt jelzi, hogy már van. Továbbá meg akarom változtatni a jelszavam, de akkor a gép indításakor is meg kell adni, de én ezt nem akarom és nem tudom kikapcsolni.

Egy új vagy egy tiszta lappal induló microsoft fiókot szeretnék az új email címemre.



2015. okt. 23. 10:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megvan.
2015. okt. 29. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!