Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e TV tunerrel egy TV...

Lehet-e TV tunerrel egy TV adást a netre közvetíteni?

Figyelt kérdés
AVerTV Hybrid Ultra USB M039R típusú tunerem van, és az lenne a kérdésem, hogy Pl. élőben megy meccs.. valahogyan "publikussá" tudom-e tenni.. úgyértem, hogy akárki látni tudja akinek megadom az IP címet stb. netem bírja, csak nem tudom hogykellene beálíltani, vagy megoldható-e
2010. márc. 17. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megoldható. Csinálsz egy Shoutcast szervert a gépedre, (ha van router nyitsz egy portot pl 8001) beállitod a szervert, letöltöd az NSVTools progit és az NSVCap progival streameled a tv adást a szervernek... jó képminőséghez nem árt VP62 codecet használni és ~440k-val küldeni, hanghoz pedig AACplus és 64k. így egy néző 512k-t zabál a feltöltésedből.
2010. márc. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!