Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell eltüntetni a...

Hogyan kell eltüntetni a sweetim.com oldalt amikor állandóan ez jön be kezdőlapként?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Pár napja jött lett egy kis problémám, a neve Sweetim.com. Nekem ez a sweetim néhány napja jött elő és azóta állandóan bejön a Google mellett a kezdőlapon. Pedig csak a Google van beállítva. Már nagyon zavar, hogy nem tudom eltüntetni.

Az Explorer-en és Mozilla-n jön be, viszont a Chrome-on nem. A programok között sehol nem találom. A kezdőlap címét akárhányszor csak Google.hu-ra írom, kimegyek belőle és ha megint visszanézem már ott is van a sweetim.com. És persze megint bejön. Mi ez valójában???

És hogy lehetne eltüntetni?

Előre is köszönöm a segítségeket !!!



2015. okt. 24. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami, amit kifelejtettem. Nem töltöttem le, installáltam be semmilyen programot az utóbbi hónapban. Tehát nem azért jött ez elő.
2015. okt. 24. 14:03
 2/4 anonim ***** válasza:
A böngésződbe,bővítményeknél keresd.Másfél hónapig szívtam vele,mire megtaláltam.Onnan kell kitörölni.
2015. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Megtaláltam az Exploreren az "eszközök-bővítmények kezelése" részben. Azt írj ott, hogy ez az alapértelmezett böngészőm. Letiltottam de semmire sem mentem vele. Ugyanúgy ez jön be. Nem tudom kitörölni ott sem mivel hiába jelölöm be, az "Eltávolítás" gombot nem tudom használni.

A mozilla-n végre eltüntettem.

2015. okt. 24. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én firefoxot használok,abból sikerült kiírtanom.Örülök hogy neked is sikerült dűlőre jutni vele:)
2015. okt. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!