Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valakit baratnak jeloltem a...

Valakit baratnak jeloltem a FB-n, de helyette egy mas szemelytol jott visszaigazolas. Hol a hiba?

Figyelt kérdés

Akit bejeloltem baratnak, nemetorszagi, nincs kozos ismerosunk.Uzenetet is irtam neki.

Semmi valasz tole.


Mikor ellenoriztem hogy kit jeloltem be, latom, a nemet szemely NINCS ott a jeloltek kozt, viszont ott van egy Nagy Zsolt nevu valaki, akit soha nem jeloltem. A Nagy Zsolt nevre szolofio kures,vagyis semmi sincs rajta, csak a nev.

Es a nemet szemelyt pedig nem tudom ujra jelolni,mert a fiokjarol hianyzik az Add Friend button, pedig eloszor ott volt.


Mi ez,nem ertem, valami hiba ez a FB reszerol ? Es mit csinaljak ?



2015. okt. 26. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a fejedben !
2015. okt. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem egészen értem, hogy mi van, de arra van lehetőség, hogy a nem megfelelő személyt töröld az ismerőseid köréből.


Utána rá kell keresni jobban a megfelelő személyre, és írj neki, hogy jelöljön be, de te is megpróbálhatod.

Azt tudni kell, hogy ha nem ismerősnek írsz üzenetet, akkor az üzenet egyéb mappába kerül, amiről nem kap értesítést (nem lesz a levél ikonnál szám) így csak akkor látja, ha megnézi).


Az egyes hozzászóló üzenete meg nagyon értelmes volt, méltóképpen értékeltem is.

2015. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig igaza van az elsőnek...az csak a kérdező hibája, ha nem emlékszik rá, kit jelölt be. magától nyilván senki se jelölődik be...


az a "német" valaki meg pont azért nincs a jelöltek között, mert elutasította, és azért is nem tudod újra bejelölni, mert még arra is rányomott, hogy nem ismer téged, ne jelölhesd be többet.

2015. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor talán a kérdező akkor kapott volna hasznos választ, ha az első úgy fejtette volna ki, ahogy te tetted.
2015. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!