Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom igazolni, a...

Hogyan tudom igazolni, a YouTubenak hogy a videóm alatti zene nem tőlem származik hanem mástól?

Figyelt kérdés
Felraktam egy videót amin jogvédett zene megy és emiatt letiltotta a Youtube pár országba. Hogyan lehet igazolni a youtube felé hogy tudom h a hanganyag nem az enyém hanem másé, és oldja fel a tiltást alóla?

2015. okt. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem kell bizonyítanod hogy a zene másé, mert ezt tudja nagyon jól a Youtube. Éppen ez a bajuk vele, hogy más szellemi termékével élsz vissza.

A zene készítőjétől, vagy a kiadótól kért engedéllyel igazolhatod, hogy van jogosultságod a felhasználásra.

2015. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Irja hogy ha nem csinálsz semmit akkor elfogadotnak tekinti azt hogy te tudomásul vetted hogy más anyagát használtad fel
2015. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!