Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól látom, hogy a DIGI szolgál...

Jól látom, hogy a DIGI szolgáltató mérföldekkel jobb mint a többi?

Figyelt kérdés

Mi már egy jó ideje a T-Home-nál vagyunk és 2éves hűségidővel a 30/5-ös net 6900Ft/hó-ba kerül a leg pozitívabb dolog, hogy még sose ment el a net.

Viszont a DIGi-nél ugyan csak 2 éves hűségidő mellett a 1000/200-as net 4900Ft/hó-ba kerül szóval "enyhén" nagy a kontraszt.

Megéri váltani DIGI-re tényleg úgy van ahogy leírják nincs semmi negatív dolog?


Elég nagy torrentező vagyok szóval a havi adatforgalmam TB közeli és arra is kíváncsi lennék hogy a digi valamiben korlátozza-e ezt a tevékenységet.



2015. okt. 27. 14:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
UPC-t meg az Invitel-t inkább meg se említem mert azok kritikán aluliak :D
2015. okt. 27. 14:32
 2/20 anonim ***** válasza:
Hat, helyrajzilag teljesen más helyen lévő ismerősömnél panelben rettenetes a DIGI, de másik ötnél, valamint nálam, akik kertes házban vagyunk tökéletes. És nem korlátozza.
2015. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kertes házban kábeles digi? HOL? Odaköltözök!

Itt a 4 emeletes társasházba sem hajlandóak behúzni a digi-t, csak a szemközti 10 emeletesekbe... (Pedig PEST!)

Mondjuk nincs bajom a UPC-vel, stabil, de marhára kellene egy fix ip anélkül, hogy a gatyám rámenne.

2015. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nálunk kb. 1 éve minden utcába bevezették még a külvárosba is. (Békéscsaba)
2015. okt. 27. 15:03
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb. Voltunk anno a Rubicomnál,Invitelnél meg a T-nél és eddig ez a legjobb. A leggyorsabb internet csomagban azt kapjuk ami oda le van írva. Sőt.. Amúgy én is kertes házban élek. (Csömör)
2015. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kerületem:

124 956 fő (2015. jan. 1.)

Népsűrűség 6620 fő/km²


Békéscsaba:

60 334 fő (2015. jan. 1.)

Népsűrűség 328,73 fő/km²


Erre nem tudok mit mondani... nyilván nem volt már 15-20 méter kábel, hogy egy komplett LAKÓTÖMB ráköthessen! Vicc kategória.

2015. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Tudtommal a havi adatforgalmat nem korlátozzák.

És igen szinte hihetetlen amit a digi ad 1000/200-as kerül hűség nélkül havi 5 ezerbe(csak sajnos kevés helyen elérhető)

Én meg a T-home-os 20/1-es internetért fizetek 4200 forintot, ami azért vicces.

ismerősök akik digit használnak teljesen megvannak vele elégedve, szóval nem hiszem hogy van valami hátránya.

2015. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta a DIGI-nél vagyok. Eredetileg 20/10-es csomaggal kezdtem, ezt az elmúlt évben először 50/30-ra, majd 100/50-re emeltek - mindezt változatlan áron 2700-Forintért!

(Ne tévedjek nagyot, de szerintem a DIGINet 1000* csomag hűség nélkül 5000Ft/hó)

El kell mondanom, ez idő alatt volt néhány műszaki hiba (2-3), amit órákon belül orvosoltak.


Régebben a szomszédom ;-) sokat torrentezett, de semmiféle korlátozást nem tapasztaltam...ööö...tapasztalt.


A Gigabites csomaggal nincs tapasztalatom, de az ami nekem van, mindig hozta a maximális szintet, de természetesen ez függ a letöltendő oldal sávszélességétől is.

2015. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem: Budapest, lakótelep
2015. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

DIGI esetén vajon lehet valamivel őket ösztönözni, hogy bekössék a háztömbbe? Kb 5-6 lépcsőház, lépcsőházanként pedig 11 lakásról lenne szó... (és az utca túloldalán be van kötve, tehát nem kellene messzire vinni)

Kedvező a tv és internet csomagjuk is, tehát biztosan sokan váltanának rá. (Én konkrétan az üzleti díjcsomagra is előfizetnék a fix ip címért!) Gyűjtsek aláírást? Vagy mi ennek a módja, hogy tudassam velük?

2015. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!