Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni a...

Hogy lehet kikapcsolni a facebook hírfolyamon a "mit like-olnak az ismerőseim" tartalmakat?

Figyelt kérdés
Lassan azon kapom magam, hogy sokkal több idegent látok a facebookra belépve, mint ismerőst, mert a ismerőseim like-olták őket. Nem tudom, hogy lehet/ lehetséges-e egyátalán kikapcsolni. Csak úgy sikerült eddig, hogy az ismerőseimről iratkozom le, de akkor az ő bejegyzéseiket sem fogom látni.

2015. okt. 28. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez engem is érdekelne ha egyáltalán lehetséges! (Bocsi, azért írtam, hogy visszataláljak ide, hátha valaki ad megoldást!) :)
2015. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ugy,ha leallitod a koveteset.akkor nem latod,mit lajkol.de meg tudod nezni,mit osztott meg.
2015. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én úgy csináltam,hogy az ilyen bejegyzések jobb felső sarkában lévő lefelé mutató nyílra kattintottam és kiválasztottam azt,hogy bejegyzés törlése!

Mindegyiknél megcsináltam és egy idő után már nem hozta fel ezeket,kell egy kis idő neki,de ha hosszútávon mindet törlöd,akkor a végén már fel se hozza! :)

2015. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Harmadik, köszönöm! Valószínűleg ezt fogom csinálni, mert nem szeretnék mindenkiről leiratkozni! :)
2015. okt. 30. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!