Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megváltoztatni a...

Hogy tudom megváltoztatni a gépem serial-ját?

Figyelt kérdés
Ki vagyok tiltva egy játékban egy szerverről és az gépem serial-ja alapján, hogy tudom megváltozatni, hogy visszaengedjen?

#szerver #kitiltás #ban #serial változtatás
2015. okt. 28. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy serialja legyen egy gépnek (kivéve ha laptop, de ahhoz sincs köze, mert azt szoftveresen semmi nem látja). MAC címed lehet tiltva, vagy az IP címed.

Ha ki vagy tiltva, annak jó oka van, tanulj belőle, és ne próbáld meg megkerülni a tiltást, mert még nagyobb bajod lehet belőle!

2015. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


#1-esnek igaza van, de egy kis olvasnivaló, hátha segít : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

Üdv.

2015. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Olyan dolog miatt tiltottak ki, amit meg se csináltam,, csak a haverom ki akart szúrni velem.

2015. okt. 29. 10:48
 4/4 anonim válasza:
Gondolom MTA ra gondolsz :D Én csak újra raktam a gépet úgy, hogy másmilyen windowsot raksz fel mint amilyen volt és új serialt is kaptam :D
2017. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!