Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi router internet elosztás?

Wifi router internet elosztás?

Figyelt kérdés

sziasztok. megvettem ezt a routert [link]


és egy usb-s akármit amivel pc-ről lehet wifire csatlakozni és az van hogy 2 gépen használunk egy internetet de az egyik gépre több net jut mint a másikra. vegyük a cs 1.6-ot. nekem van 100 feletti ping, másik gépen meg 30-50.. hogyan lehet ezt beállítani?



2015. okt. 31. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
jezusom... ennel olcsobb ipari hulladekot nem tudtal volna venni szerintem, raadasul az USB-s wifi sem a legjobb valasztas.
2015. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem fogok 15 ezret költeni egy routerre. de nem ez volt a kérdés..
2015. okt. 31. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A routered erosen befolyasolja, hogy milyen minosegu netkapcsolatod lesz. Sz*r, olcso, gyenge router = sz*r net, mint a mellekelt abra mutatja. Az USB-s wifi adapter csak ront a helyzeten.


A 'nem fogok 15 ezret kolteni routerre' a te dontesed, viselda kovetkezmenyeit.

2015. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez valami vicc? az volt a kérdés hogy lehet korlátozni meg ilyenek. erre sehol a válasz csakhogy olcsón vettem ezért szopjak....
2015. okt. 31. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
hat ha tp linket akarsz akkor egy evig kell probalkozz hogy jot kapj javasolom az asus wifi-t a d-link-et a linksys-t a cisco-t
2015. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az unoka testveremeknek is ilyen van de olyan szar. nem sokaig szorja a jelet. egy nagy vacak szar ocsdi kutyagumi
2015. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

'az volt a kérdés hogy lehet korlátozni meg ilyenek.'


Nem, nem ezt kerdezted. Olvasd el lsz. a kerdesedet meg egyszer.


A velemenyemet fenntartom: nem lehet korlatozni, a routered gyenge, az USB-s wifi adapter szinten sokat ront a kapcsolat minosegen, azert van 100-as pinged. Ha technikailag nem erted mit irok, ne tegyel fel technikai kerdeseket.

2015. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!