Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a "Micimackó legújabb kalandjai" című Disney-rajzfilmsorozat részeit?

Figyelt kérdés
Azt hiszem az rtl klubon adták régen. Sok helyen kerestem már, de semmi :(
2010. márc. 18. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.google.com


xD amúgy meg a youtube-n fent van.

2010. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szerinted google-ba nem irtam be??

youtube-on meg csak pár rész van fent és nem is túl jó minőségben...

2010. márc. 19. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


vagy torrent


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi! de az első link az eredeti rajzfilmhez mutat a második meg sajna nem magyar, és nekem magyarul kéne.
2010. márc. 21. 02:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az egyik oldalon hamarosan fel fogják rakni, mondták a moderátorok, úgyhogy szerintem látogasd úgy 2 naponta, mert valamikor felrakhassák:) A link: www.jetix.try.hu
2010. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hmm..köszi. de a jetixen nem vmi animációs, újfajta verzió megy? nekem ugy rémlik de nem biztos.
2010. márc. 21. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
B+! Ha ilyen nagy igényeid vannak, akkor meg kell venni DVD-n!
2010. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezek aztán igen nagy igények hülye gyerek... te megelégednél vele ha belinkelném neked a szutyok animációs Vukot, ha a rajzfilmet keresnéd? Ez kb. olyan volt.


Amugy már megtaláltam amit keresek, mindenkinek köszi a segítséget!

2010. márc. 21. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell megmagyarázni az idiotizmusodat! Én pont arra kerestem rá, amit te megadtál címnek, nem én tehetek róla, hogy a Google nem ad releváns találatot. De ha szerinted nem az, nyugodtan jelezd a Google felé, meg fogják szépen köszönni a felhasználói visszajelzést.


Ja, hogy nem tudod, hogy az mi fán terem? Akkor meg kuss van! Mi teszünk neked szívességet, mert lusta vagy és tudatlan is, a választ illik szépen megköszönni, nem flémelni meg trollkodni, b+! Nem én tehetek róla, ha Magyarországon a _tévésorozatot_ nem adták ki DVD-n! Írjál a Dizninek egy udvarias levelet, hogy szeretnéd, ha Magyarországon is ki lenne adva. Igaz, te úgysem vennéd, meg, csak le szeretnéd warezolni... Biztos rentábilis lenne nekik.


Harmadik lehetőség, hogy alapítasz egy kiadót, felveszed a kapcsolatot Dizniékkel, és megveszed a magyarországi kiadás jogait, és kiadod. Ha szerencséd van, még meg is veszi 1-2 ember. Csak el kéne már jutni gondolkodásban arra a szintre, hogy pont azért van egyre kevesebb kiadvány, mert mindenki warezol, de fizetni senki nem akar. Így persze, hogy nincs... Nem is lesz.


Edd meg, amit főztél, kedvesem!

2010. márc. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentet azt hittem az utánad következő írta, és neki szólt, ha nem vetted volna észre az érvelést, de mindegy is, ha már így belekezdtél...


1. Ész nélkül mindenki tud a google-ba szavakat írkálni, és aztán mondani "dehát ezt adta ki", aztán belinkeled...a google-tól ne várjál már csodát! Ha nem tudsz vmit szisztematikusan keresni és különbséget tenni a linkek között, akkor ne is kezdjél bele. Erre a címre nyilvánvalóan a klasszikus 'Micimackó kalandjai' rajzfilmet fogja legtöbb találatban kiadni, amit te sikeresen be is linkeltél egyszer magyar és angol nyelven(éljen!), és még a fáradtságot sem vetted, hogy megnézd, ez valóban a soroztat-e. Én ezt nem nevezném segítségnek, ha nem haragszol.


2. Ha nem vetted volna észre, megköszöntem a segítségedet a hozzászólásod után, annak ellenére, hogy használhatatlan volt. A rágalmazásaid egyenesen nevetségesek és inkább egy találó önjellemzés a részedről. A fent leírtak alapján sajnos te tünsz nekem tudatlannak és lustának, ezt sajnos be kell látnunk...trollkodásnak meg pont megfelel a stílusod :D


3.Ki a akarta a DVD-t letölteni, kedvesem? Mivel tudtam, hogy nem adták ki így szó sem esett róla, ezt te hoztad be ide, ezzel a kiadósdi marhaságoddal együtt, úgyhogy felesleges elemezgetned itt a kalózkodás meg a kiadók pénzügyi helyzetének összefüggését.


De azért még egyszer köszi a segítségedet! :)

2010. márc. 26. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!