Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyit ér egy ncore meghívó?

Mennyit ér egy ncore meghívó?

Figyelt kérdés

#ncore.internet.torrent
2015. nov. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
normalis embernek semmit...
2015. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gábor_79 ***** válasza:
100%
Ha úgy vesszük, hogy általa akár egy félmilliós szoftver le tudsz tölteni, akkor sokat.
2015. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Normális embernek sokat ér. Például letöltesz egy király játékot, amiről tudod, hogy a környezetedben népszerű, és szépen elkezded terjeszteni, persze nem drágán.

Ebben az esetben 2 dologra kell nagyon odafigyelned:

-A játék úgy fusson, mint a Messiás

-Nehogy feldobjanak


Ha jól csinálod, akkor havi pár ezer forint simán megvan! :D

2015. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
ki az a hulye aki fizet egy torrentes jatekert???
2015. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az, aki lusta letölteni/fél a vírusoktól/nem akar eredetiben venni (drága) játékot...


Folytassam? :D

2015. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Uhhh, hát nehogy fizess!!! Keress valakit, aki ismer valakit, akit rá tud beszélni, hogy hívjon meg téged. Aztán ha sikerült, jelentsd fel azt, aki pénzt akart kérni azért tőled, hogy bekerülj egy óriásméretű film-, stb. lopó bandába!!! :)))
2015. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Palotás Imre ***** válasza:

Olyan, hogy ncore nincs. Az igazi ilyen oldal kiterjesztéssel együtt van, neve: ncore(pont)cc.


Csak ismerősnek küldök magam is nagyon ritkán, és te is próbálj meg így szerezni meghívót. Ugyanis a meghívót küldő felelősséggel tartozik a meghívottért, hogy az betartja az oldal szabályait.


Pénz egyetlen módon kerülhet szóba: Bizonyos szint alatt nem tud a tag meghívót küldeni. Csak prémium tagság esetén. Akinek ilyen nincs, az egy 1016 Ft-os SMS-el tudja 1 hónapra megvásárolni a jogot. Ha a barátodnak ez gond, akkor kérheti tőled, hogy ezt vállald át.

2015. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is igy szereztem meghívót hogy aki küldte fizettem neki 1 havi prémiumot (mert csak igy tudott küldeni)1016ft volt de nem bántam meg.
2015. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meghivasert nem fizethetsz. Barom aki penzer adja. Az olyan mintha egy ingyenes termekmintabol hozol vagy 10et es eladod..


Szolj valami havernak, o majd megszan!:)

2016. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!