Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCoreon elértem a 30 nap...

NCoreon elértem a 30 nap tiltást hogyan tudom ezt újra kezdeni úgy h netiltsanak le ha veletlen nem sikerül bissza toltenem?

Figyelt kérdés

Ha törölnek akkor ugyan arra az email címre tudokregisztrálni?

Meghívót hogyan tudok küldeni ha van premiumom?



2015. nov. 4. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A meglévő e-mail címed nem lesz jó, nem fogják hagyni hogy regisztrálj. Oké, hogy van prémiunod, de aki büntetve van az nem tud küldeni. Hát még aki tiltvam.m

Azt meg leginkább sehogy nem tudod elérni, hogy ne kelljen visszatölteni. A torrent peer to peer alapon működik, ha nem tudod mi az akkor google.

2015. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Prémiummal gyakorlatilag mentesülsz a visszatöltés alól. (Persze, nem szép dolog lelépni a seedből...)

A prémium tagság előnyei:

Teljes reklámmentesség beállítása

Meghívó küldése korlátlan mennyiségben 50 pontért

A havi fix korlátokhoz kötött hit'n'run szabály felfüggesztése

Nincs kötelező aktivitás az oldalon

Nincs korlátozás az oldal használatánál

Nincs inaktivitás miatti törlés

stb...

2015. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell visszatölteni...még ha 0 bájtot is töltesz fel, akkor is elég annyi, hogy 48 óráig seedben tartod az adott torrentet egy hónapon belül. Ha erre sem vagy képes, akkor szerintem ne is torrentezz!
2015. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha megváltoztatni az emailcimetves kuldok magamnak egy uj meghuvat akkor ezzel. Tudok regisztralni?
2015. nov. 4. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Aha, azonnal kivágnak.

48 órát kell seedelni 1 hónapon belül/torrent. Úgy érdemes, hogy letöltesz sokat, aztán pá nap alatt teljesíted a seed kötelezettséget.

2015. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tehát ha csinálok egy olyat, h megváltoztatom az email címeme aés a rgire küldök egy meg hívót akkor tudok regisztrálni?
2015. nov. 4. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:

miért nem hívsz meg egy teljesen új e-mail címet. miért jó neked az ha összeköthetik veled és egyértelmű, hogy a büntetés kijátszása a cél. szerinted nincs nekik logjuk? :D

ráadásul az is gyanús ha az ip a süti és a user agent megegyezik a meghívóval. (ergó megint látszik, hogy önmagadat akartad meghívni)


ha már csalni próbálsz akkor ésszel tedd.


totál új email címet hívj meg, teljesen új nicknevet regisztrálj majd be és lehetőleg egy virtuális gépről tedd, hogy biztosan úgy tűnjön egy új emberről van szó


és a jövőben maradj bent 48 órát seedben, mert ha erre sem vagy képes, akkor jogosan vágnak ki

2015. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hogyan tudom meg csinálni hogy működjön mind a két felhasználó?

Mert amikor az újat szeretném használni akkor Peerket keres és nme indul a letültés

2015. nov. 6. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Dupla account? :D Ha sikerül kiszűrniük, akkor úgy vágnak ki mint macskát szarni... :)
2015. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!