Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jók bizonyos oldalak...

Miért nem jók bizonyos oldalak a Google Chromeban? :s (Facebook, Youtube, Twitter, stb. )

Figyelt kérdés

Tehát Internet Exploreban azt irja, hogy "Engedélyezze a TLS 1.0, TLS 1.1 és TLS 1.2 titkosítást a speciális beállításokban, és próbálja újra megnyitni a(z) "URL" weblapot. Ha a probléma továbbra is fennáll, forduljon a webhely rendszergazdájához.

Chromeban egyszerűen meg "Nem sikerült megnyitni ezt a weblapot" vagy mi.. Vagy ha beadja a Youtubeot, vagy fb-t, akkor össze vissza. Ha letörlöm a Chromeot, majd vissza telepitem jó lesz, de utána megint elromlik, aztán ha mondjuk újra inditom a gépet megint jó.. ._.



2015. nov. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Internet Explorer beállításait állítsd vissza gyárira. Az összes böngésző azt használja átjáróként, ha az nem jó, akkor a többit is viszi magával.
2015. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ez nem vált be. :s

Valami más lehetőség?

2015. nov. 4. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, le töröltem a vírusirtót (Eset) és elvileg az b*szakodott valamit, a tűzfallal nem volt valami rendben, azt zavarta be az Eset tűzfala, és most már minden okés így hogy letöröltem. :)
2015. nov. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!