Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Wireless_hálózat" leválasztva...

"Wireless_hálózat" leválasztva (android) - miért?

Figyelt kérdés

A mai napon megvadult a Samsung Galaxy S4-em. Csatlakozok a wifi-re itthon (mezei router), utána megnyitja a google weboldalát "Bejelentkezés a hálózatba" címszó alatt, internet van. A probléma ott kezdődik, hogy 1-2 perc múlva a teló bontja a kapcsolatot így:

=====

"Wireless_hálózat" leválasztva.

Az eszköz hálózati kapcsolata véget ért.

A kapcsolat ideje lejárt.

=====

Ilyet még sosem csinált ezelőtt a nyomorult!

Esetleg valaki találkozott már ilyennel / tud rá megoldást?

Köszönöm előre is!



2015. nov. 6. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam az S3 csinált ilyet. Valószínűleg a router problémája nem a készüléké. Lehet resetelni kéne vagy újrakonfigurálni a hálózatot. esetleg más csatornát választani neki.
2015. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem még leírni, hogy 2 router is van és mind a kettőnél ugyan azt csinálja, pedig a gyártók is különbözőek. Valami az android-ban lesz szerintem, mert a másik androidos telóm szépen felcsatlakozik minden hülyeség nélkül. A problémás telóval sem volt semmi gond a mai délutánig..
2015. nov. 6. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
A hálózati időzítő nincs bekapcsolva a Wifi speciális beállításainál?
2015. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hálózati időzítő? Mármint az S4 Wi-Fi Speciális beállításainál? Ilyen beállítást nem találok. Nem jó helyen keresem?
2015. nov. 6. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem 4.2 androidom van. Ott van olyan lehetőség a wifi kapcsolatoknál.( Ugye ahol kiírja a hálózatok listáját) megnyomod a bal oldali érintőgombot és felgró ablakban speciális. Majd ott Wi-fi időzítő.
2015. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már értem. Sajnos én frissítettem 5.0.1-re, így ez az opció számomra elveszett úgy tűnik.. Azért köszönöm!
2015. nov. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!